Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prześwit przedni w O II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prześwit przedni w O II

    Zamieszczone przez Doris
    Pozdrawiamy wszystkich podróżników zielonej octy kombi na WJ 0XXX6, która nas wyprzedziła dziś przed 19 na moście Grota i jechaliśmy potem za Wami do skrętu na Bemowo, chcieliśmy wyprzedzić i zatrąbić ale nie było jak, mimo że nie mamy jeszcze klubowej wlepki...

    [ Dodano: Nie 30 Lip, 06 19:08 ]
    a i jechaliśmy czarną ...
    Również pozdrawiamy .......

    a i przy okazji pozdrawiam chyba Purchawe, widzianego przed 20:00 na Trasie Toruńskiej na wysokości Głębockiej. Tym razem Ci sie upiekło ale....minute wcześniej i razem byśmy stali na poboczu. :diabelski_usmiech.

    Kurcze nigdy tam nie stali...a sobie miejscówke znależli :diabelski_usmiech
    Dawniej: Audi 80 B3 87'rok 1.8 JN + LPG Tomasetto
    Teraz: Opel Astra G 2.0 DTL 98 r. 82 KM
    Kiedyś jak ojcu się znudzi : Skoda Octavia 1.9 TDI AHF 110 KM 2000 r.

  • #2
    Prześwit przedni w O II

    Mam O I combi przymierzam się do O II,W jedynce denerwuje mnie wielkość prześwitu z przodu nadwozia.Byle krawężnik albo głębszy dołek na drodze gruntowej a już dolną krawędzią przedniego zderzaka trę o glebę.Czy w dwójce jest z tym lepiej,odpowiedzcie posiadacze nowszego modelu

    Komentarz


    • #3
      Nie jeździłem OI, ale u mnie nie obtarłem jeszcze przedniego zderzaka, więc wnioskuję że jest lepiej
      Sprzdana - Octavia II 1.9 TDI Elegance
      Obecnie Ford Focus II 1.6 - najlepszy bo służbowy

      Komentarz


      • #4
        Trochę lepiej, ale też nie nadzwyczajnie.

        Komentarz


        • #5
          przez 22kkm jeszcze ten problem u mnie nie zaistnial (codzienna jazda po dziurawej wawie i parkowanie na chodnikach)
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • #6
            ja w swojej przejechalem do dzisiaj 42kkm (z tym ponad10k na zawiasie RS) i nie zdazylo mi sie zawadzic zderzakiem.
            nasza droga: www.wpzs.pl

            Komentarz


            • #7
              Octan, Majac porownanie do wymeczonego zawiasu OI i podniesionego OII to jest to przepasc przy przednim zderzaku.
              Ale porownywalem z seryjnym zawiasem rowniez. Ja dojezdzam OI do kraweznika do poczatku zderzaka, gosc obok stal OII to do tego samego kraweznika dojezdzal kolami.

              Jabar1975, Ostatnio wlasnie przygladalem sie temu zawiasowi z RS-a i porownujac do serii wcale auto tak nie siada, wiec jest to jednak duzy plus, no a prowadzenie sie auta to juz zupelnie inna bajka
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                jest zdecydowanie wyzej, najezdzilem sie troche po polach i dziurach, i tylko raz lekko jak spychacz podzialala, ale bez uszkodzen, piasek tylko sie przeplugowal.... jakbym nieco wolniej pojechal to by nie bylo sprawy

                Komentarz


                • #9
                  tez przelozylem zawias z rs-a i mam od tyg banan na twarzy a tego 1,5 cm nizej nie zauwazam, a nawet wydaje mi sie ze tyl jest jakis wysoki ale to moze zludzenie przez lotke z rs-a

                  Komentarz


                  • #10
                    Sorki ale czy ktoś może mnie uświadomić co to jest "zawias do RS" rozumiem że RS to wersja sportowa ale co to ten zawias? :shock:
                    I nabierając śmiałości może ktoś zmierzyć odległość zderzaka do ziemi w O II bo w O I jak wyczytałem to bez przeróbek 12cm a dla kogoś kto nie miał jeszcze ani I ani II ops: tylko pomiar coś powie.
                    pzdr

                    [ Dodano: Nie 30 Sty, 11 02:19 ]
                    właśnie mnie oświeciło że zawias to zawieszenie !!! :roll:
                    ale ten pomiar prześwitu w O II bu się przydał
                    Spaniel

                    Komentarz


                    • #11
                      spaniel zawias to zawieszenie a w O2 prześwit ok. 14 cm i nie będziesz już miał takich problemów jak w O1

                      Seat Leon ST FR by mirek_p11

                      Fotki
                      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                      Fotki

                      Komentarz


                      • #12
                        W O1 zderzak można poprawić wkrętami da się z tym żyć
                        Octavia

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X